Hematoloji Ders Notları

Tıp Fakültesi Öğrencileri ve İç Hastalıkları Asistanlarına Yönelik Hazırlanan Hematoloji Ders Notlarını PDF olarak indirebilirsiniz.

Tıp Fakültesi Öğrencileri ve İç Hastalıkları Asistanlarına Yönelik Hazırlanan Haploidentik Hematopoetik Kök Hücre Nakli ile ilgili Ders Notunu PDF olarak indirebilirsiniz.

Tıp Fakültesi Öğrencileri ve İç Hastalıkları Asistanlarına Yönelik Hazırlanan Kanama Diyatezi Olan Hastaya Yaklaşım ile ilgili Ders Notunu PDF olarak indirebilirsiniz.

Tıp Fakültesi Öğrencileri ve İç Hastalıkları Asistanlarına Yönelik Hazırlanan Von Willebrand Hastalığı ile ilgili Ders Notunu PDF olarak indirebilirsiniz.

Tıp Fakültesi Öğrencileri ve İç Hastalıkları Asistanlarına Yönelik Hazırlanan Hemostaz ile ilgili Ders Notunu PDF olarak indirebilirsiniz.

Tıp Fakültesi Öğrencilerine Yönelik Hazırlanan Aplastik Anemi ile ilgili Ders Notunu PDF olarak indirebilirsiniz.

Tıp Fakültesi Öğrencileri ve İç Hastalıkları Asistanlarına Yönelik Hazırlanan TTP ile ilgili Ders Notunu PDF olarak indirebilirsiniz.

Tıp Fakültesi Öğrencileri ve İç Hastalıkları Asistanlarına Yönelik Hazırlanan HİT ile ilgili Ders Notunu PDF olarak indirebilirsiniz.

Tıp Fakültesi Öğrencileri ve İç Hastalıkları Asistanlarına Yönelik Hazırlanan Multiple Myeloma ile ilgili Ders Notunu PDF olarak indirebilirsiniz.

Tıp Fakültesi Öğrencileri ve İç Hastalıkları Asistanlarına Yönelik Hazırlanan Multiple Myeloma Tedavisinde Kullanılan İlaçlar ile ilgili Ders Notunu PDF olarak indirebilirsiniz.